

Lapalma stolik JEY T41 - podstawa z czarnego marmuru Marquinia - blat z czarnego Fenixu - różne kształty blatów
Wybrana ilość przekracza dostępny stan magazynowy!
Opis
Rodzina stolików Jey obejmuje stoliki pomocnicze i kawowe o różnych rozmiarach i różnych wykończeniach, oraz o różnym kształcie blatu.
Jey to stolik stabilny, przenośny i wszechstronny. Połączono w nim dwa materiały, oferowane są dwie wysokości. Stolik Joy41 z efektowną, dającą stabilność podstawą, wykonaną do wyboru, z szarego betonu, z białego marmuru Carrara, lub czarnego Marquinia. Noga stolika i uchwyt ze stali malowanej proszkowo. Rzeźbiarski styl uzyskano łącząc podstawę z marmuru, lub cementu, poprzez stalową kolumnę, rozwijającą się w wyprofilowany blat o różnych geometrycznych kształtach. Zwieńczeniem konstrukcji jest poręczny uchwyt, który umożliwia łatwe przenoszenie mebla. Stolik można dopasować do fotela, sofy, innego stołu, lub innego JEY-a
Producent: Lapalma, proj. Francesco Rota, 2016
Materiały: podstawa z czarnego marmuru Marquinia ; noga stolika, malowana proszkowo na biało, lub czarno, kończąca się nad blatem uchwytem. Blat: czarny Fenix®. Filc zabezpieczający pod podstawą.
Wymiary: grubość blatu 10mm ; średnica blatu 40cm/bok 40cm ; wysokość blatu H:50cm ; wysokość z rączką H:69cm
cechy blatu HPL Fenix®:- odporność na zarysowania i tarcie - właściwości antybakteryjne/higieniczność - powierzchnia odpowiednia do bezpośredniego kontaktu z żywnością - łatwa codzienna pielęgnacja - odporność na rozwój pleśni - antystatyczność - powierzchnia hydrofobowa - stabilność wymiarów nawet przy zmianach w zakresie wysokich temperatur - odporność na uderzenia - stabilność kolorów przy wpływie światła - wyjątkowa intensywność i głębia kolorów - odporność na wysoką temperaturę - odporność na ścieranie - wysoka odporność na kwaśne rozpuszczalniki i środki pielęgnacji domu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
gwarancja ceny | Tak |