Stoły i stoliki WOUD taniej o 20%

Stoły i stoliki WOUD taniej o 20% - duńskie meble w 12chairs

Najwyższa jakość. Szczerze.

Misja marki Woud, stworzonej przez Mię i Torbena Koed jest prosta: tworzyć ponadczasowy design z dużą dbałością o jakość, prostotę i uczciwość. Projekty mają być stworzone z myślą o długoletnim, satysfakcjonującym użytkowaniu.

Założyciele wierzą, że ponadczasowy design może wyrażać osobowość, wywoływać uczucia, inspirować ludzi i tworzyć piękną przestrzeń. Świat za naszymi oknami jest już wystarczająco skomplikowany, dlatego Dom powinien być miejscem kultu komfortu i dobrego samopoczucia.

"Woud

Wyrafinowanie bez zbędnych komplikacji - stoły i stoliki Woud teraz w jeszcze atrakcyjniejszych cenach.

Jedne z najpopularniejszych mebli o czterech (lub trzech!) nogach kupisz w 12chairs 20% taniej. Inspirowane naturalnymi krzywiznami gałęzi drzew stoły TREE dostępne są w trzech wariantach rozmiaru. Minimalistycznie geometryczna kolekcja SOROUND jest jeszcze obszerniejsza - to stoliki o trzech wysokościach (od 40,5 do 49 cm) i trzech średnicach (od 45 do 75 cm). Miłośnikom geometrii euklidesowej polecamy czarująco przenikające się okręgi blatów stolika DUO zaprojektowanego przez Chifena Chenga. Czystej harmonii z naturą hołdują stoliki LA TERRA z trawertynowym blatem - ich subtelnie elegancka i organiczna forma przywołuje automatycznie skojarzenia z najbardziej wyrafinowanymi projektami wnętrz Miesa van der Rohe. Niewielki metalowy stolik pomocniczy SENTRUM to z kolei wyrazista rzeźbiarska forma utrzymana w awangardowym bauhausowym duchu. W centrum uwagi mebli objętych naszą promocją są flagowe dwupoziomowe stoliki VERDE, których płynne linie przypominać mogą wijące się balustrady modernistycznych willi. Projektantka Rikke Frost, podkreśliła ich elegancki charakter poprzez zastosowanie blatów o zróżnicowanym wykończeniu - wykorzystano tutaj marmur i fornir dębowy.

Promocja trwa od 21 marca do 3 kwietnia 2022 r. Wszystkie objęte nią produkty znajdziesz tutaj.

"Promocja


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium