Nasze produkty teraz z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY!

12chairs wprowadza GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu zadowolenia Klientów. Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe, oferując najlepsze na rynku warunki zakupu. Chętnie przebijemy każdą konkurencyjną ofertę, dzięki czemu dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym, mogą mieć Państwo pewność, że ostateczne ceny, nigdy nie będą wyższe w stosunku do cen u konkurencji.

WARUNKI GWARANCJI NAJNIŻSZEJ CENY:

Warunkiem uzyskania GWARANCJI NAJLEPSZEJ OCENY jest posiadanie przez klienta aktualnej wyceny, otrzymanej od innego autoryzowanego sprzedawcy, lub bezpośredni, aktualny link do strony internetowej autoryzowanego sprzedawcy, zawierający niższą ofertę. Ofertę, która zawiera dane sprzedawcy, opis produktu wraz z ceną oraz warunkami dotyczącymi serwisu (transport, wniesienie, montaż), jak i również termin ważności oferty.

Na tej podstawie dokonamy weryfikacji, upewniając się, że produkt w naszej ofercie posiada identyczne parametry, np. identyczny wariant produktu producenta, związany z kolorystyką, wzorem i wielkością w odniesieniu do tego, który został znaleziony jako tańszy, pod warunkiem, że jest pozbawiony wad, jest oryginalnie nowy, oraz nie jest objęty wyprzedażą, lub nie znajduje się w czasowej promocji. Daje to podstawę do dostosowania, lub zaproponowania niższej ceny.

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY obowiązuje w momencie składania zamówienia przez klienta, nie ma możliwości z skorzystania z niej w późniejszym terminie, tj. w trakcie realizacji zamówienia lub po dokonaniu zakupu.

Inne promocje i oferty specjalne, nie mogą być łączone z Gwarancją Najniższej Ceny.

Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, bezpośredni w naszym sklepie stacjonarnym, dzwoniąc, lub pisząc na adres mailowy.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium