Miasto Żyje Designem 2019

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają mieszkańców i gości targowych do udziału w akcji „Miasto Żyje Designem”. Projekt towarzyszy 11. edycji targów ARENA DESIGN, a z oferty przygotowanej przez partnerów uczestnicy będą mogli skorzystać w dniach 8-17 marca br. ARENA DESIGN to miejsce spotkań producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najświeższych osiągnięć i możliwości światowego dizjanu. - Zdając sobie sprawę z rosnącej popularności dobrego wzornictwa, a także mając na uwadze siłę sektora kreatywnego w Poznaniu trzy lata temu rozszerzyliśmy program ARENA DESIGN o projekt „Miasto żyje designem”. W ten sposób chcemy wyraźnie podkreślić, że Międzynarodowe Targi Poznańskie są ważnym elementem miasta i dbają o przygotowanie atrakcyjnej oferty nie tylko dla naszych gości, ale także dla mieszkańców - tłumaczy Elżbieta Roeske, wiceprezes zarządu MTP.

Zapraszamy również na wystawę autorskiej fotografii Pawła Młodkowskiego pt. „Poszukiwania”. Od 2005 r. w ramach autorskich projektów fotografuje z lotu ptaka te fragmenty krajobrazu, które wyróżnia szczególna estetyka; harmonia lub ciekawa gra skojarzeń. Ziemia w oczach Pawła Młodkowskiego nabiera często nieoczekiwanie plastycznego wymiaru. Wydaje się być żyjącym płótnem zapełnianym nieustannie przez nieskończoną liczbę, nieświadomych swego dzieła, anonimowych malarzy.

 Zapraszamy Państwa do naszego nowo otwartego showroomu przy ul. Chwaliszewo 10 od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty w godzinach 11-15. 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium