3DaysofDesign naszymi oczami

3DaysOfDesign naszymi oczami

12chairs na 3DaysofDesign.

Pandemiczne ograniczenia nieco skomplikowały plany organizatorów 3DaysOfDesign, ale pewnego wrześniowego poranka w końcu postawiliśmy stopę w stolicy skandynawskiego designu. Mimo nieco duńskiej, niezbyt rozpieszczającej pogody chcieliśmy wykorzystać te trzy dni na wartościową stymulację domową atmosferą naszych ulubionych marek.

Impreza o dużej skali.

Zanim zagłębimy się w fotoreportaż, pozwolimy sobie na krótkie podsumowanie charakteru imprezy i naszych ścieżek w jej trakcie. Trzeba powiedzieć jedno - mnogość wydarzeń, w których można wziąć udział podczas festiwalu i samych showroomów, ekspozycji producentów jest niesamowita. To dziesiątki wykładów, prelekcji, prezentacji i wernisaży, które dzięki pomysłowości organizatorów można dodać do ulubionych na stronie 3Daysof Design lub w aplikacji, ale nie sposób we wszystkich wziąć udziału... Na szczęście na stronie można znaleźć obszerne materiały multimedialne pozwalające na zdalne uzupełnienie doświadczenia poprzez wideorelacje czy podcasty - to też ukłon w kierunku wszystkich, którzy z wiadomych względów nie mogli wybrać się do Kopenhagi. Zachęcamy do przyjrzenia im się tutaj.

Nasze spacery bystrym krokiem rozpoczęliśmy na pięknej Østergade, gdzie mieści się między innymi imponujący HAY House a przed nim charakterystyczna bociania fontanna. Odwiedziliśmy również showroomy Normann Copenhagen, Muuto, Norr11, Linie Design, Gubi, Menu, Ferm Living i Fritz Hansen.

Wspaniali ludzie i wszechobecne wzornicze inspiracje.

Tematów do rozmów nie brakowało. Chłonęliśmy nowości, rozrysowywaliśmy plany. Wszystko po to by rozszerzać naszą ofertę, ale również poszerzać własną wiedzę na temat trendów oraz potrzeb użytkowników. Kopenhaga to miejsce, gdzie zawsze łatwiej zorientować się jak może wyglądać przyszłość designu... Już wkrótce w naszym showroomie pojawi się ekspozytor Linie Design, czyli naszej marki ręcznie tkanych dywanów. Poszerzymy również ekspozycję Gubi.

Zgodnie z oczekiwaniami względem nowej kolekcji HAY, okazało się, że sofa Quilton jest niezwykle komfortowa. W wielu wariantach znajdziecie ją już w naszej ofercie - tutaj

Na każdym kroku urzekającym ciepłem zdobywały nas orzechowe wykończenia i jak zawsze okazało się, że klasyka nie śpi - w kolekcji Cover marki Muuto - hokery barowe na barową pogodę.

A teraz ruszamy w fotograficzną podróż po 3DaysOfDesign 2021:

 

NORMANN COPENHAGEN

 

"

 

HAY

 

 

 

NORR11

 

 

FRITZ HANSEN

 

 

Relaks z FERM LIVING...

 

 

MUUTO

 

 

MENU

 

 

GUBI

 

 

LINIE DESIGN - dywany i pokazy ruchowe

 

 

CARL HANSEN & SØN

 

 

A największą gwiazdą 3DaysofDesign była sama Kopenhaga.

 

 

Do zobaczenia w przyszłym roku - 3DaysofDesign 2022 już w czerwcu!


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium