-20% na oświetlenie Ferm Living

-20% na oświetlenie Ferm Living

W październiku i listopadzie zaczynamy odczuwać już niedobory światła słonecznego a dłuższe wieczory sprzyjają wypoczynkowi z książką. Wszystko to skłania nas do poszukiwania przyjaznej i odpowiednio oświetlonej przestrzeni. Doskonale rozumiemy te potrzeby i wraz z marką Ferm Living oferujemy promocję na starannie wyselekcjonowane modele z oferty duńskiego producenta.

Ferm Living Collect Series

Oświetleniowe wskazówki Marianne Tuxen - kopenhaskiej projektantki, właścicielki studia Tuxen Design:

Zdefiniuj swój własny styl

Przy tak wielu różnych metodach i gatunkach oświetlenia ważne jest, aby określić, jakiego rodzaju lampy szukasz. Jak wszystko w domu, mebel staje się towarzyszem codziennej rytyny i powinien przyczynić się do tego, aby Twoja przestrzeń współgrała z Twoim charakterem. Zrób inwentaryzację swoich wnętrz i spróbuj zwerbalizować, jak najlepiej je opisać – na przykład nowoczesne, minimalistyczne, rustykalne czy vintage? Zwykle wnętrze nie ma homogenicznego stylu – będzie to kombinacja charakterów – ale te słowa kluczowe poprowadzą Cię i dadzą punkt wyjścia do tego, czego szukasz.

Lampa Bell Table Lamp Ferm Living

Zdefiniuj przestrzeń

Oświetlenie jest integralną częścią tego, jak postrzegamy kształt i wymiar pomieszczenia. Światło ogólne powinno oddziaływać na pomieszczenie na dużą skalę, podczas gdy mniejsze, bardziej skoncentrowane źródła światła zapewniają oświetlenie zadaniowe tam, gdzie jest to potrzebne. Nie zapomnij o zróżnicowaniu poziomów jasności, a także wysokości, na której umieszczone są lampy, aby nadać przestrzeni poczucie głębi.

Spraw, by było przytulnie

Niewątpliwie najważniejszą rzeczą w oświetleniu domu jest stworzenie przyjemnej, wygodnej przestrzeni, w której chcesz spędzać czas. Oznacza to obecność różnych lamp w różnych pomieszczeniach – w Twoim biurze powinno znaleźć się miejsce dla skoncentrowanego oświetlenia zadaniowego, które jest jaśniejsze niż oświetlenie ogólne, natomiast w sypialni najlepiej sprawdza się miękkie oświetlenie skupione wokół wezgłowia.

Lampa Arum Ferm Living

Promocja na lampy Ferm Living trwa do 7 listopada 2021 r. Obejmuje ona w pełni konfigurowalną serię Collect, abstrakcyjnie floralne kinkiety, lampy stołowe i podłogowe z marmurową podstawą z serii Arum, inspirowaną projektami z lat. 70 geometryczną Bell Lamp. Zainteresowały Cię lampy Hebe lub klosze Eclipse? Napisz do nas lub zadzwoń!

"


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium