Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Początki marki Wall&Deco sięgają 2005r. – wtedy Christian Benini, założyciel i dyrektor artystyczny, pierwotnie fotograf reklamowy - podczas sesji zdjęciowej stworzył tło z ogromnych zielonych liści na ścianie - nie wyobrażał sobie wtedy, że ten pomysł zmieni jego życie. Sugestywna grafika wykorzystywana jako tło do sesji fotograficznych przyciągnęła uwagę projektantów i architektów. Aranżacje przekształciły się w prawdziwy design w projektowaniu ścian, a każdy nowy pomysł „ubierania” wnętrz z ich udziałem – dodawał im wyjątkowości.

W ciągu kilku lat asortyment produktów Wall & Decò rozszerzony został o dwa innowacyjne produkty – silne wizualnie i technicznie zaawansowane: OUT SYSTEM kolekcja do pokrywania ścian zewnętrznych ścian i fasad oraz WET SYSTEM kolekcja do wilgotnych pomieszczeń, takich jak łazienki i prysznice.

Rozwój odnotowany przez lata nigdy nie zmienił podejścia Wall&Deco do fachowości i do tworzenia jedynego w swoim rodzaju produktu, nadal mierzą i podążają stylem, jednocześnie gotowi do spełnienia potrzeb każdego klienta, od profesjonalistów po hobbystów, dostarczając wciąż nowych rozwiązań dekoracyjnych.

Na naszej stronie nie mamy możliwości prezentowania tapet z możliwością zakupu - gdyż są one personalizowane - dlatego zapraszamy na stronę producenta:

http://www.wallanddeco.com/en/ - a później prosimy o kontakt z nami.

 

-kolekcja współczesna - CONTEMPORARY:

https://www.wallanddeco.com/en/1-collections--Contemporary-Wallpaper

-kolekcja podstawowa - ESSENTIAL:

https://www.wallanddeco.com/en/20-collections--Essential-Wallpaper

-kolekcja do łazienek i innych miejsc narażonych na wilgoć - WET:

https://www.wallanddeco.com/en/18-collections--Wet-System

-kolekcja tapet nadających się na elewacje zewnętrzne - OUT:

https://www.wallanddeco.com/en/15-collections--Out-System

 

Posiadamy niezbędne próbniki, przedstawimy wizualizację Państwa projektu, wycenimy tapetę a także przekażemy próbkę  wielkości A3 w skali 1:1 do danej ściany. Chętnie także polecimy fachowca z doświadczeniem w kładzeniu tapet Wall&Deco.

Wall&Deco tapeta Cherry Bomb

 


 

WALL&DECO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium