Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

 

Santa & Cole to mały, niezależny i globalny wydawca designu, którego korzenie znajdują się w Belloch (Barcelona, Hiszpania) i sięgają 1985 roku, kiedy firma została założona. Bycie wydawcą rozumiane jest jako przygotowanie utworu do domeny publicznej, a Santa & Cole ma na myśli przystosowanie przedmiotów do użytku przez każdego. To, co redaktor książek robi z opowiadaniami, marka robi z produktami.

Ponad osiemdziesięciu twórców przyczyniło się do powstania bogatego katalogu mebli i produktów oświetleniowych pochodzących ze zróżnicowanych kontekstów. Wśród autorów są uznani projektanci, tacy jak Antoni Arola, Miguel Milá, André Ricard i llmari Tapiovaara.

Dbając o jakość i szczegóły, Santa & Cole zleca całą swoją produkcję przemysłową rozległej sieci dostawców, głównie w Hiszpanii, ale także w innych krajach, takich jak Japonia, gdzie produkowany jest papier washi do lampy Tekiò.

Misją marki jest budowanie, ochrona i rozpowszechnianie wiedzy poprzez obiekty użytkowe. Przedmioty, których jakość jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka i które wzbogacają życie ludzi, zarówno w domu, jak i we wspólnych przestrzeniach. Jej filozofia jest bardziej nowoczesna niż futurystyczna i bardziej intryguje poprzez ciszę niż krzyk.

Santa & Cole skupia się nie na obecnym rynku, ale na przyszłym; nie Barcelona, ale świat; nie moda, ale historia.


Na naszej stronie prezentujemy zaledwie małą część oferty Santa & Cole - wobec czego zapraszamy na stronę producenta a później prosimy o kontakt z nami, w celu przedstawienia Państwu najkorzystniejszej oferty:

SANTA & COLE


Oświetlenie i meble Santa & Cole kupisz w 12chairs

SANTA & COLE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium