Producenci

65 lat historii. Eksport do 50 krajów. 75 000 m² wydajnej fabryki. 250 własnych pracowników. Udział w 50 targach Salone del Mobile od pierwszej edycji. 500 kolorów lakieru do wyboru. 1000 współpracowników pomagało nam każdego dnia. Maksymalny czas 5 tygodni od zamówienia do dostawy. 1000 sklepów we Włoszech. 500 sprzedawców detalicznych na całym świecie.

PAMIĘĆ JEST NAJBARDZIEJ POTĘŻNYM NARZĘDZIEM DO ZROZUMIENIA TERAŹNIEJSZOŚCI
To są nasze korzenie, to jest nasza tożsamość. Opieramy się na solidnej lokalnej tradycji tworzenia szafek, sięgając wstecz o ponad 500 lat, do dawnych warsztatów stolarskich, zasilanych młynem wodnym, wzdłuż brzegów potoku Pianca. Opierając się na naszej historii, zaczynamy od wiedzy i umiejętności naszych pracowników, aby patrzeć w przyszłość, łącząc doświadczenie i innowacje, aby wprowadzić kulturę nowoczesnego wzornictwa w świat.

Z PASJĄ KULTYWUJEMY DOSKONAŁĄ JAKOŚĆ W NASZYCH MATERIAŁACH I PROCESACH TWORZENIA
To najlepszy sposób na zagwarantowanie lojalności klientów. Używamy drewnianych paneli z recyklingu, wzmocnionych okleiną dębową i orzechową z drewna certyfikowanego FSC. Wybieramy nowe nietoksyczne lakiery na bazie wody i najlepsze amortyzatory z miękkim zamkaniem. Stosujemy innowacyjne procesy, które zapewniają równe powierzchnie, dając efekt pojedynczego elementu. Wszystkie te szczegóły razem tworzą różnice, dzięki której możemy stać się dumnymi członkami wspierającymi CATAS, największego włoskiego instytutu badań i poprawy jakości w drewnie dla sektora meblarskiego.


PRACUJEMY Z SZACUNKIEM DLA CZŁOWIEKA I ŚRODOWISKA NA KAŻDYM ETAPIE PRODUKCJI
Ponieważ uważamy, że praca jest środkiem do wzrostu i poprawy. Nasze drewno pochodzi z certyfikowanych lasów, z kontrolowanym zbiorem przeciwko wylesianiu, a nasze panele są wolne od toksycznych klejów. Jako pierwsi użyliśmy błyszczących lakierów na bazie wody zamiast lakierów poliuretanowych - nadal jest to absolutny plus dla Pianca - zarówno dla zdrowia naszych pracowników, jak i dla zmniejszenia zanieczyszczenia w domu. Nasze fabryki są w 60% samowystarczalne pod względem zużycia energii, dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych. Odpady są wykorzystywane do produkcji energii w piecach grzewczych, a nasze systemy pakowania są w 100% poddawane recyklingowi. Stworzyliśmy również ścieżkę rowerową, we współpracy z radą miejską Gaiarine, w celu promowania szacunku dla naszego lokalnego środowiska i wspieramy członków Médecins sans Frontières.


WIERZYMY W JEDNĄ PRAWDZIWĄ MISJĘ PROJEKTU PRZEMYSŁOWEGO
Techniczna i estetyczna koncepcja produktów, które mogą poprawić ludzkie życie. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się nagradzać pomysły młodych talentów, wśród których można znaleźć wielkie nazwiska jutra. Nasz zespół projektantów łączy kreatywność i zaawansowaną technologię produkcji, aby zapewnić nowoczesne, logiczne i eleganckie systemy mebli, które udaje nam się przedstawić na rynku w bardzo konkurencyjnej cenie. Tylko w ten sposób marka Pianca, znana naszym klientom jako wyjątkowa i niepowtarzalna, może pozostać wierna sobie, będąc uosobieniem współczesnej elegancji.
FAKT, ŻE JESTEŚMY WŁOSEM JEST GWARANCJĄ UZNANIOWO UNIWERSALNIE

I widzimy to jako znak rozpoznawczy, który należy chronić. Opierając się na powołaniu i konkurencyjności naszego regionu, w Pianca przyczyniliśmy się do powstania pierwszego włoskiego przemysłowego okręgu przemysłowego. Wszystkie nasze meble produkowane są w obszarze wokół naszej siedziby w Gaiarine, niedaleko Treviso i są zgodne z normami produkcji UE. Stąd eksportujemy elegancję i luksus włoskich produktów na całym świecie.
"BYĆ NOWYM" ZAWSZE ZOSTAŁO NASZEJ ZŁOTEJ ZASADY

I nigdy nie brakowało nam odwagi naszych przekonań. Jako pierwsi wierzyliśmy w demokratyczny projekt dostępny dla wszystkich. Byliśmy pierwszym w naszym segmencie rynku, który zautomatyzował produkcję. Jako pierwsi przeprojektowaliśmy przepływ pracy, wprowadzając odchudzoną produkcję i usługę "just-in-time", która polega na zamawianiu, dostosowywaniu i elastyczności, przenoszeniu z mebli na systemy mebli. I po raz kolejny jako pierwsi w Europie używaliśmy bezrozpuszczalnikowych błyszczących lakierów na bazie wody, jako jedni z pierwszych, którzy próbowali użyć kamienia jako pokrycia do mebli, pierwsi wymyślili opakowania ochronne o strukturze plastra miodu, oferując większą odporność na uderzenia i uderzenia, i jeden z pierwszych, który zastosował system amortyzacji wstrząsów we wszystkich naszych szufladach. Kontynuujemy naszą drogę innowacji na co dzień w technologii, której używamy iw naszych wyborach stylistycznych, odkrywając nowe trendy, nie popadając w przemijające mody i zawsze pozostając wiernym współczesnej elegancji, którą wy konsumujecie w Pianca.

NIE JESTEŚMY LINIĄ MONTAŻU, JESTEŚMY LUDZKIM WARSZTATEM
Nasza firma powstaje przede wszystkim z ludzi. Ich ogromna wartość jest naszym największym kapitałem, z bogactwem wiedzy i umiejętności, które może przynieść tylko czas i doświadczenie ... Smak Marty leży za wyborem lasów, doświadczenie Mirco gwarantuje perfekcję lakierów, uważne oko Yussefa zapewnia rygorystyczną kontrolę jakości ... Tak było zawsze w Pianca. Kiedy warsztaty ciesielskie zaczęły być nieco mniejsze, zastąpiliśmy nasze dłuta zaawansowaną technologią, nadal inwestując w naszych pracowników. Wyraźnie widać to w sympatii naszych pracowników, którzy pozostają z nami na całe życie. Dlatego produkujemy design, ale wciąż używamy naszych rąk i nadal uważamy siebie za rzemieślników i rzemieślniczki. Nasze wykończenia z tarcicy i dębu są idealną ilustracją tego połączenia wysokiej wydajności technicznej z ręcznym wyczuciem. Wszystko to jest rzemieślnicza inteligencja.

BEZ WASZEJ WIARĘ W NAS PIANCA NIE ISTNIAŁABY I NIGDY NIE TEGO WAM NIE ZAPOMNIMY
Dlatego powierzamy nasze produkty wybranej sieci wyszkolonych sprzedawców, którzy mogą zaoferować najwyższe gwarancje jakości i uprzejmości od usługi przez transport do montażu. W tych sklepach nawiązujemy istotne partnerstwa. Codziennie utrzymujemy stały kontakt z biurem, aby być na bieżąco z tym, czego naprawdę chcesz i za każdym razem podążamy za procesem planowania. Nasza usługa jest coraz bardziej spersonalizowana. Znajdujemy rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb, oferując kompletne i bardzo elastyczne systemy wyposażenia dostosowane do każdego nowego podejścia do nowoczesnego stylu życia, gwarantując Tobie projekty mebli do domu po konkurencyjnych cenach.


zapraszamy na stronę producenta a później prosimy o kontakt z nami

http://www.pianca.com/en/prodotti/


W showroomie posiadamy krzesło Gamma:

http://www.pianca.com/en/project/chair-gamma/

oraz stolik Abaco:

http://www.pianca.com/en/project/abaco-coffeetable/

oraz wszelkie próbki wykończeń i katalogi.


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl