Producenci
Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

65 lat historii. Eksport do 50 krajów. 75 000 m² wydajnej fabryki. 250 własnych pracowników. Udział w 50 targach Salone del Mobile od pierwszej edycji. 500 kolorów lakieru do wyboru. 1000 współpracowników pomagało nam każdego dnia. Maksymalny czas 5 tygodni od zamówienia do dostawy. 1000 sklepów we Włoszech. 500 sprzedawców detalicznych na całym świecie.

PAMIĘĆ JEST NAJBARDZIEJ POTĘŻNYM NARZĘDZIEM DO ZROZUMIENIA TERAŹNIEJSZOŚCI

To są nasze korzenie, to jest nasza tożsamość. Opieramy się na solidnej lokalnej tradycji tworzenia szafek, sięgając wstecz o ponad 500 lat, do dawnych warsztatów stolarskich, zasilanych młynem wodnym, wzdłuż brzegów potoku Pianca. Opierając się na naszej historii, zaczynamy od wiedzy i umiejętności naszych pracowników, aby patrzeć w przyszłość, łącząc doświadczenie i innowacje, aby wprowadzić kulturę nowoczesnego wzornictwa w świat.

Z PASJĄ KULTYWUJEMY DOSKONAŁĄ JAKOŚĆ W NASZYCH MATERIAŁACH I PROCESACH TWORZENIA

To najlepszy sposób na zagwarantowanie lojalności klientów. Używamy drewnianych paneli z recyklingu, wzmocnionych okleiną dębową i orzechową z drewna certyfikowanego FSC. Wybieramy nowe nietoksyczne lakiery na bazie wody i najlepsze amortyzatory z miękkim zamykaniem. Stosujemy innowacyjne procesy, które zapewniają równe powierzchnie, dając efekt pojedynczego elementu. Wszystkie te szczegóły razem tworzą różnice, dzięki której możemy stać się dumnymi członkami wspierającymi CATAS, największego włoskiego instytutu badań i poprawy jakości w drewnie dla sektora meblarskiego.

PRACUJEMY Z SZACUNKIEM DLA CZŁOWIEKA I ŚRODOWISKA NA KAŻDYM ETAPIE PRODUKCJI

Ponieważ uważamy, że praca jest środkiem do wzrostu i poprawy. Nasze drewno pochodzi z certyfikowanych lasów, z kontrolowanym zbiorem przeciwko wylesianiu, a nasze panele są wolne od toksycznych klejów. Jako pierwsi użyliśmy błyszczących lakierów na bazie wody zamiast lakierów poliuretanowych - nadal jest to absolutny plus dla Pianca - zarówno dla zdrowia naszych pracowników, jak i dla zmniejszenia zanieczyszczenia w domu. Nasze fabryki są w 60% samowystarczalne pod względem zużycia energii, dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych. Odpady są wykorzystywane do produkcji energii w piecach grzewczych, a nasze systemy pakowania są w 100% poddawane recyklingowi. Stworzyliśmy również ścieżkę rowerową, we współpracy z radą miejską Gaiarine, w celu promowania szacunku dla naszego lokalnego środowiska i wspieramy członków Médecins sans Frontières.

WIERZYMY W JEDNĄ PRAWDZIWĄ MISJĘ PROJEKTU PRZEMYSŁOWEGO

Techniczna i estetyczna koncepcja produktów, które mogą poprawić ludzkie życie. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się nagradzać pomysły młodych talentów, wśród których można znaleźć wielkie nazwiska jutra. Nasz zespół projektantów łączy kreatywność i zaawansowaną technologię produkcji, aby zapewnić nowoczesne, logiczne i eleganckie systemy mebli, które udaje nam się przedstawić na rynku w bardzo konkurencyjnej cenie. Tylko w ten sposób marka Pianca, znana naszym klientom jako wyjątkowa i niepowtarzalna, może pozostać wierna sobie, będąc uosobieniem współczesnej elegancji.


zapraszamy na stronę producenta a później prosimy o kontakt z nami

http://www.pianca.com/en/prodotti/


W showroomie posiadamy krzesło Gamma:

http://www.pianca.com/en/project/chair-gamma/

oraz stolik Abaco:

http://www.pianca.com/en/project/abaco-coffeetable/

oraz wszelkie próbki wykończeń i katalogi.


 

PIANCA

PIANCA krzesło GAMMA białe, dostępne Z EKSPOZYCJI PIANCA krzesło GAMMA białe, dostępne Z EKSPOZYCJI
Producent: PIANCA
Cena:

980,00 zł

Cena regularna: 2 887,00 zł

Najniższa cena: 910,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium