Producenci

 

Tak marka NudeGlass pisze o sobie:

Żyjemy w zagmatwanym świecie; zbyt wiele wyborów, zbyt wiele produktów, zbyt dużo „hałasu”. NUDE uważa, że rzeczy mogą być inne; środek zaradczy jest prosty.

Prostota jest piękna
Proste jest czyste. Proste jest niezbędne. A idea prostoty jest naczelną zasadą NUDE. NUDE uważa, że Less is More, a ta forma jest najlepsza, gdy spełnia swoją funkcję. NUDE dopracowuje wszystko do swojej istoty, usuwając co nieistotne. To sprawia, że końcowy obiekt jest prosty do zrozumienia i użycia. Wynik jest doskonale odzwierciedlony w krystalicznym szkle NUDE.

Design Led
Naszym sercem jest design. Portfolio naszych szklanych wyrobów zostało stworzone przez grupę czołowych międzynarodowych talentów. Jesteśmy liderem innowacyjnych pomysłów i rozwijamy dynamiczną współpracę z szerokim gronem artystów i projektantów. Szczycimy się tym, że jesteśmy marką odważną, niekonformistyczną i z indywidualizmem - a nasze produkty zapewniają niezrównaną jakość i wyobraźnię.

Wykonane ręcznie
Mistrzostwo i kunszt ręcznie robionego szkła jest znakiem NUDE. Szczycimy się rzemieślniczym podejściem do wyrobów szklanych, specjalizującym się w ręcznie wykonanym, czystym szkle krystalicznym, dmuchanym, prasowanym lub tłoczonym na prasie. Dzięki 350 mistrzom w ręcznym dmuchaniu szkła - NUDE ciągle jest producentem większości uznanych na świecie wyrobów szklanych.

Krystaliczny
Kluczową cechą szkła bezołowiowego jest to, że zawarte w nim minerały wzmacniają materiał, dzięki czemu możliwe jest wytwarzanie szkła bardzo trwałego, ale niezwykle wyrafinowanego i cienkiego jak pajęczyna. Krystaliczne szkło oddaje światło, zapewniając błyszczącą przejrzystość. Dodaje również rezonansu do szkła. To wydobywa pełne kolory i tekstury najlepszych win, szampanów i likierów.

Dziedzictwo szkła
Założona w 1935 roku przez Ataturka, ojca Turcji, Grupa Şişecam stała się światowym liderem w produkcji i projektowaniu szkła. W 2014 r. Şişecam stworzył swoją pierwszą współczesną, designerską markę NUDE, poświęconą tworzeniu wyjątkowych wyrobów szklanych dla współczesnego życia. NUDE korzysta z ponad 85 lat tradycji, mądrości i wiedzy. Wynik odzwierciedlony jest zarówno w samych produktach, jak i jego podstawowej wartości:  proste jest piękne.

Architektura przestrzeni
Wszystko, co istnieje, było kiedyś tylko wyobrażane. Przedmioty, które wybieramy, wnętrze, które projektujemy, pokoje, które wyposażamy, sposób w jaki jemy i pijemy. Podobnie jak pusta strona czekająca na pióro lub scena czekającą na przedstawienie, sposób, w jaki wybieramy nasz osobisty świat, kształtuje nasze otoczenie, a więc kształtuje nas. Odzwierciedla nas i określa nas. W NUDE wierzymy w oferowanie wybranych elementów dla architektury przestrzeni, współczesnego wzornictwa dla nowoczesnego stylu życia.

Zaprojektowany w Stambule
Stambuł to tygiel tureckiej produkcji i kreatywności. To miasto wielkich wynalazców, wielkich kupców, wspaniałych ludzi. Stambuł jest kolebką cywilizacji, dumnie łączącą stare z nowym. Jego producenci są motorem wzrostu. Jednak jego duch zawsze skupiał się na kreatywności, pięknie i designie. NUDE pochodzi z tej samej tradycji; patrząc na zewnątrz, ale zawsze pamiętając skąd pochodzi.

Na naszej stronie prezentujemy zaledwie namiastkę ich oferty - zapraszamy na stronę producenta: https://eu.nudeglass.com/ - a później prosimy o kontakt z nami.


Nude Glass Chill Bowl S miseczka Nude Glass Chill Bowl S miseczka
Producent: NUDE GLASS
Cena: 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nude Glass Chill karafka Nude Glass Chill karafka
Producent: NUDE GLASS
Cena: 525,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nude Glass Contour Bowl misa Nude Glass Contour Bowl misa
Producent: NUDE GLASS
Cena: 990,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nude Glass Contour Vase S wazon Nude Glass Contour Vase S wazon
Producent: NUDE GLASS
Cena: 990,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nude Glass Hepburn Coupe zestaw 2 pucharków Nude Glass Hepburn Coupe zestaw 2 pucharków
Producent: NUDE GLASS
Cena: 79,00 zł 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Nude Glass Nest Box M naczynie dekoracyjne Nude Glass Nest Box M naczynie dekoracyjne
Producent: NUDE GLASS
Cena: 139,00 zł 209,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Nude Glass Nest Box S naczynie dekoracyjne Nude Glass Nest Box S naczynie dekoracyjne
Producent: NUDE GLASS
Cena: 129,00 zł 185,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Nude Glass Roots Herb Pot naczynie na roślinę Nude Glass Roots Herb Pot naczynie na roślinę
Producent: NUDE GLASS
Cena: 198,00 zł 275,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl