Producenci
Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Sukces Lapalmy został osiągnięty krok po kroku przez lata. Nie ma w tej historii czegoś co wydarzyłoby się z dnia na dzień – to po prostu efekt ciężkiej pracy i pasja w równym stopniu. Od trzydziestu lat firma wykazuje talent, wytrwałość, know-how, a przede wszystkim niestygnący entuzjazm, skutecznie łącząc metal z drewnem, skórę i tkaniny, tworząc ponadczasowe meble o czystych, płynnych liniach.

Historia firmy zaczyna się w latach osiemdziesiątych, kiedy założyciele, bracia Marcato postanowili samodzielnie rozpocząć działalność. Ich początkowe założenie szybko się rozwinęło, i wkrótce założona została Lapalma, pokazując od razu swoje preferencje: naturalne, nadające się do recyklingu materiały.

Po inwestycjach w maszyny Lapalma skorzystała z dostępności nowych materiałów w celu opracowania szerokiej gamy produktów na rynku kontraktowym, które szybko pokazały atrakcyjność marki, przyciągając inwestorów dużych projektów hoteli, sklepów, muzeów i lotnisk na całym świecie.

Lapalma łączy w sobie dobre wzornictwo i estetyczny wygląd co sprawia, że ​​meble mają silną osobowość i odnoszą znaczący sukces dzięki twórcom o międzynarodowej renomie (od 2013 roku dyrektorem artystycznym Lapalmy jest Francesco Rota). Sukces marki odzwierciedlają też otrzymane nagrody, w tym nagroda Good Design, nagroda FX International Interior Design Award oraz nagroda Design Plus. Konsekwentne podejście firmy do projektowania jest również widoczne w eleganckich, nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach, a także w stonowanych nowoczesnych liniach jej nowej siedziby w Cadoneghe, w pobliżu Padwy.

Dziś Lapalma patrzy w przyszłość z takim samym niezmienionym entuzjazmem. Autentyczna włoska natura jej produktów jest silniejsza niż kiedykolwiek, nacisk kładziony jest na rzemiosło i projekty, które przyciągają zmysły – podstawy włoskiego wzornictwa i produkcji. Przyniosło to wprowadzenie nowych tkanin, wyściółek, skór i palet kolorów i rozwinęło warianty poszczególnych kolekcji, budując zróżnicowaną ofertę, aby dostosować ją do potrzeb rynku kontraktowego, ale także przejść do innych działów takich jak dom, outdoor i systemy biurowe. Dzięki przyszłościowemu myśleniu i byciu w zgodzie ze swoimi przekonaniami, Lapalma jest gotowa podjąć nowe wyzwania, szanse i rynki.

Lapalma, krzesła Cut i stół Apta

 


 

LAPALMA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium