Producenci
Opcje przeglądania
Kategorie
Promocja

 

Misją marki By Lassen jest dzielenie się spuścizną projektową braci Mogensa i Flemminga Lassenów z przyszłymi pokoleniami. Duńska Narodowa Biblioteka Sztuki posiada obszerne archiwum nieznanych dotąd projektów obiektów i budynków słynnych braci. Wiele projektów ich mebli zostało wykonanych tylko raz dla konkretnego budynku lub domu, dla którego zostały stworzone. Katalog projektów braci Lassen reprezentuje najlepsze cechy duńskiej tradycji wzorniczej i zasługuje na szerszą publiczność. W tym celu marka starannie i z pokorą wybiera projekty mebli, które chce ponownie przedstawić światu, z nadzieję, że będą żyły długo w domach przyszłych pokoleń miłośników designu.

Wśród topowych kolekcji marki By Lassen wymienić należy opartą o sześcienną siatkę serię świeczników, mis i donic KUBUS wykonanych w 95% z recyklingowanej stali. Wielką popularnością cieszą się również komfortowe fotele z serii THE TIRED MAN i INGEBORG o rodowodowo skandynawskich liniach oraz ergonomiczne hokery ML42, które debiutując w 1942 roku w przestrzeniach wystawienniczych Duńskiego Muzeum Sztuk Dekoracyjnych, wywołały niemałe zamieszanie.


Zapraszamy na stronę producenta a później prosimy o kontakt z nami, w celu przedstawienia Państwu najkorzystniejszej oferty:

https://bylassen.com/


By Lassen w 12chairs


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium